O mnie

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz Dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, a obecnie doktorantka na Wydziale Zdrowia Publicznego ŚUM. Moimi głównymi zainteresowaniami jako psychologa i dietetyka klinicznego są: dietoterapia zaburzeń odżywiania, żywienie i suplementacja w sporcie, psychodietetyka. Ponadto zajmuję się leczeniem otyłości, dietoterapią i profilaktyką chorób dietozależnych.

Wiedza i doświadczenie w pracy psychologa pozwalają mi na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dostosowanie formy diety i terapii tak, by odniosła ona jak najkorzystniejsze efekty.

Zapewniam profesjonalne doradztwo i opiekę, opierając się o aktualny stan wiedzy medycznej i wytyczne towarzystw naukowych. W pracy z pacjentami skupiam się na wspólnym rozwiązaniu ich problemów, ponieważ moim zadaniem jest przede wszystkim pomoc w zmianie stylu i jakości życia.

Stale rozwijam swoje kompetencje poprzez udział w kursach i szkoleniach poświęconych dietetyce, suplementacji i właściwym nawykom żywieniowym, a także aktywnemu trybowi życia. Posiadam także uprawnienia trenera personalnego.

Prywatnie jestem entuzjastką sportów siłowych i gotowania. Uwielbiam poznawać kuchnie świata i wprowadzać swoje kulinarne odkrycia w jadłospisy pacjentów. Z przyjemnością pokazuję im, jak dokonywać zakupów spożywczych oraz łatwo przygotowywać pyszne i przede wszystkim zdrowe potrawy.

Agnieszka Malinowska

Moje certyfikaty i dyplomy:

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.